خانه نقشه سايت تماس با ما درباره ما راهنما فهرست شعب عضويت ورود ٥ بهمن ١٤٠٠ ساعت ٣٣ : ١٦  

کاربر گرامی، به اطلاع می رسد که این سامانه به روزرسانی گردیده و سامانه سبای ٣ با طراحی و امکاناتی جدید از طریق این لینک قابل بهره برداری می باشد.

لطفا رمز توليد شده توسط دستگاه رمزياب خود را در قسمت مربوطه وارد نمائيد.

در صورت غير فعال شدن شناسه كاربري خود مي‌توانيد درخواست "فعال نمودن" نماييد . در صورت مفقودي، معيوبي و يا به سرقت رفتن دستگاه رمزياب خود، مي‌توانيد دستگاه "رمزياب جديد" درخواست نماييد.

ورود به سبا
شناسه كاربرى :
رمز عبور :
 
نکات مهم بهنگام استفاده از سبا

1- دستگاه رمزياب وسيله ايست برای ورود به سيستم که توسط بانك برای هر مشتری بصورت جداگانه، شخصی سازی شده و صرفا پس از احراز هويت حضوري مشتری در شعبه در اختيار او قرار مي‌گيرد.
2- مشتريان موظف مي‌باشند بلافاصله پس از اخذ دستگاه رمزیاب خود‌، ابتدا نسبت به تغييررمز آن اقدام و در حفظ و محرمانه نگهداشتن آن اهتمام نمايند. در غير اينصورت بانك هيچ گونه مسئوليتي در قبال خسارت و زيان‌هاي وارده به مشتريان در اثرسوء استفاده های احتمالی ناشی از دسترسی های غير مجاز، مفقود شدن و یا به سرقت رفتن دستگاه رمزیاب را بعهده نخواهد داشت.
3-چنانچه رمزعبور مكررا 3 بار بصورت اشتباه وارد گردد، سيستم شناسه کاربری شخص را به صورت خودکار غير فعال می کند و شخص برای فعال سازی مجدد بايد از طريق روال درخواست فعال سازی اقدام نمايد.
4- در صورتي كه بانك كتبا از فوت، حجر و ورشكستگي مشتري مطلع گردد و همچنين در مواردي كه بازداشت نامه‌‌اي از مراجع ذيصلاح قانوني كه حق بازداشت اموال اشخاص را دارند دريافت نمايد، شناسه کاربری را غيرفعال و در مورد مانده حساب‌هاي مرتبط با آن طبق شرايط و مقررات حساب‌هاي مذكور عمل خواهد نمود.
5- بانك مي‌تواند كليه موضوعات مشكوك و اطلاعات مربوط به اشخاص مظنون را در ارتباط با خدمات سبا به مقامات قضائي اعلام دارد تا تحت پيگرد قانوني قرار گيرند.