خانه نقشه سايت تماس با ما درباره ما راهنما فهرست شعب عضويت ورود ١٣ خرداد ١٣٩٩ ساعت ٥٢ : ١٥  
راهنماي رمزياب
- رمزياب هاي VASCO

اين نوع رمز ياب از دسته رمز يابهاي سخت افزاري ميباشد. در صورت تمايل به استفاده از اين نوع رمز ياب، مشتريان محترم بايد پس از ثبت نام در سيستم بانکداري اينترنتي، دستگاه مربوطه را از شعب بانک دريافت نمايند.- رمزياب هاي AMP

اين نوع رمزياب نيز از دسته رمزياب هاي سخت افزاري است که به شکل کارتهاي بانکي توليد ميشود. در صورت تمايل به استفاده از اين نوع رمز ياب، مشتريان محترم بايد پس از ثبت نام در سيستم بانکداري اينترنتي، دستگاه مربوطه را از شعب بانک دريافت نمايند.- رمزياب هاي USSD (به زودی)

اين نوع رمزياب از دسته رمزياب هاي مبتني بر تلفن همراه است که از کانال USSD براي توليد رمز و امضاي ديجيتال استفاده ميکند. در صورت تمايل به استفاده از اين نوع رمزياب، مشتريان محترم بايد پس از ثبت نام در سيستم بانکداري اينترنتي، با گرفتن شماره *717# توسط تلفن همراه خود از اين نوع رمزياب استفاده نمايند. لازم به ذکر است که در مرتبه اول شماره گيري *717#، لازم است عمل ثبت نام رمزياب توسط منوهاي نمايش داده شده توسط تلفن همراه انجام شود.- رمزياب هاي SimOTP و آزمون جهت اطلاع از مجهز بودن سيم کارت شما به برنامه رمزياب (به زودی)
اين نوع رمزياب از دسته رمزياب هاي مبتني بر تلفن همراه است که به صورت يک برنامه نصب شده بروي سيم کارت ميباشد. براي توليد رمز يا امضاي ديجيتال توسط اين نوع رمزياب، لازم است برنامه مربوطه بروي تلفن همراه اجرا شود. در صورت تمايل به استفاده از اين نوع رمزياب، در صورتي که سيم کارت مشتريان محترم براي استفاده از اين نوع رمزياب نياز به تعويض داشته باشد، در طي فرآيند ثبت نام در سيستم بانکداري اينترنتي اين امر توسط سيستم اطلاع داده خواهد شد. در اين حالت، لازم است مشتري محترم با مراجعه به دفاتر خدماتي اپراتور تلفن همراه نسبت به تعويض سيم کارت خود اقدام نمايد.